Zahájení činnosti zájmových kroužků v novém školním roce

Kdy začínáme? Dozvíte se uvnitř článku smile

Vážení rodiče,

máme velkou radost, že i přes nelehkou dobu nám zachováváte přízeň a že se nám přihlášky do kroužků scházejí v hojném počtu. V současné době stále probíhá nábor, proto kroužky svou činnost zahajují obvykle až na přelomu září a října. V letošním roce se budou postupně otevírat v týdnu od 29. září, nejčastěji pak v týdnu od 5. října. Naši pedagogové vás budou o termínu první schůzky informovat, vyčkejte proto prosím, až se vám ozveme. 

Aby kroužek mohl zahájit svou činnost, musí být dostatečně naplněn. Minimální počet dětí v kroužku je 5. V případě, že se sejde méně přihlášek, kroužek může být otevřen později nebo v horším případě vůbec. Pokud tedy stále z nějakého důvodu s odevzáním přihlášky vyčkáváte, může se stát, že kroužek nakonec pro malý zájem činnost nezahájí. Rozhodující je v tomto případě datum 31. října, do té doby by měly všechny kroužky s dostatečným počtem účastníků začít pracovat. Po tomto datu již kroužky svou činnost nezahajují.

Na opačné straně jsou pak kroužky, které jsou v současné době již téměř plné nebo zcela obsazené. I v tomto případě doporučujeme neodkládat odevzdání přihlášky, protože situace se mění opravdu každým dnem. U všech kroužků, které jsou již obsazeny, přijímáme náhradníky, protože není výjimkou, že se některá místa uvolní. V případě, že bude mít kroužek větší množství zájemců - náhradníků, je velká pravděpodobnost, že bude otevřena další skupina (v tuto chvíli uvažujeme o další skupině Zdravotníčka a Hejbáska a mohou přibývat další). Pokud je tedy váš kroužek již obsazený, nenechte se odradit a přihlášku nám určitě doneste. Bez toho se nedozvíme, jak velký zájem ve skutečnosti o kroužek je a nemůžeme na to reagovat. 

POZOR, v případě, že bude vaše dítě pokračovat ve stejném kroužku jako v loňském roce, je i v tomto případě nutné odevzdat novou přihlášku, místo není rezervováno automaticky!

Informace o aktuální naplněnosti kroužků najdete v záložce Kroužky

Přihlášku do zájmových kroužků si můžete stáhnout ZDE

Kompletní informace o přihlašování do kroužků najdete v záložce FAQ

Přihlášky nám můžete zasílat emailem na info@ddm.varnsdorf.cz nebo odevzdávat v kanceláři DDM v časech 9 - 12, 13 - 17, v pátek do 16 hodin. 

Informace k otevření Školičky a Klubu maminek zveřejníme už brzy v samostatném článku.

A na co se můžete těšit než se kroužky otevřou? Již tuto sobotu 12. září se konají Narozeniny maskota Hildy, kde vás tentokrát zveme do pravěku na pradiskotéku, lezeckou prastěnu, prabublifuk, prabalónky, malování na praobličej a další. A na všechny přihlášky odevzdané v průběhu akce se vztahuje narozeninová sleva, je to tedy dobrá příležitost zajistit si místo v kroužku a ještě ušetřit smile

Na sobotu 26. září pak pro vás připravujeme tradiční Pohádkový les, podrobnější informace včas zveřejníme. 

V tuto chvíli předpokládáme zahájení školního roku v běžném režimu. V případě, že se situace v souvislosti s koronavirem změní a budou zavedena opatření, budeme vás o všem včas informovat. Tak si držme palce smile

Bc. Marcela Louková, ředitelka Domu dětí a mládeže Varnsdorf

Zprávičky

Přihlašování do kroužků na školní rok 2022/23

30. 5. 2022 10:04

Přijímáme přihlášky na nový školní rok! Odevzdání přihlášky je základní podmínkou pro přijetí do kroužku a je nutné ji odevzdat, i když pokračujete ve stejném kroužku jako v loňském roce! Více v záložce FAQ.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

Přihlašování na letní aktivity je v plném proudu

1. 3. 2022 12:01

Letní tábory a jednodenní akce se velmi rychle plní, proto s odevzdáním přihlášek neváhejte! Podrobnosti najdete v záložce Tábory.

V případě, že je vámi vybraná aktivita již obsazená, můžete se přihlásit jako náhradníci. Do léta je dlouhá doba a stává se, že se ještě místa uvolní.

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

IČ: 71192174

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddm.varnsdorf.cz

číslo bankovního účtu: 2300380278/2010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace