Narozeniny maskota Hildy 2020

tým DDM

interní pedagogičtí pracovníci DDM

Náš maskot, králíček Hilda, letos slaví už 5. narozeniny. Zveme vás na oslavu!

Oslava narozenin našeho králíčka Hildy se už stala tradicí a jsme moc rádi, že i letos můžeme tímto způsobem zahájit nový školní rok. A co vás čeká?

Letošní oslava bude pravěká. Ano, čtete správně, letos vás zveme na cestu do pravěkulaughing Připravena je pro vás pravěká diskotéka s pravěkými soutěžemi a hrami, pravěká balónková show, pravěký bublifuk, pravěká výtvarná dílna a pro velký úspěch nás i letos navštíví prapejsci se svým vystoupením Dog Dancing. Pro každého pračlověka v dobovém prakostýmu je připravena drobná odměna a úplně každý si odnese speciální pravěké dinosauří vydání časopisu Dráček. Nebude chybět ani oblíbená mobilní lezecká prastěna a koutek pro nejmenší praděti. To vše za doprovodu prahudby a praslova praDJ Veselá HUBA laughing

A POZOR, k tomu všemu pro vás máme NAROZENINOVOU SLEVU! Co to znamená? Na všechny přihlášky do našich zájmových kroužků, které odevzdáte v průběhu akce, dostanete slevu 100 Kč. A to se vyplatí! laughing

Zapište si tedy do kalendáře datum 12. září 2020 od 9 hodin v parku u DDM Varnsdorf. Moc se na vás těšíme!


narozeninyoslavamaskotkrálíčekzájmové kroužky

Zprávičky

Velikonoční PajÁla je tu!

23. 3. 2023 14:38

Tentokrát vás čeká opravdová bomba, a to cesta kolem světa! Takže není co řešit, potřeba je jen odevzdat přihlášku a platbu do 3. 4. 2023

A víte, jak to u nás chodí. Kdo dřív přijde, ten s námi jede! Tak to příliš neodkládejte smile Informace včetně přihlášky najdete ZDE.

Přihlašování na letní aktivity zahájeno

1. 3. 2023 12:01

Letní tábory a jednodenní akce se velmi rychle plní, proto s odevzdáním přihlášek neváhejte! Podrobnosti najdete v záložce Tábory.

V případě, že je vámi vybraná aktivita již obsazená, můžete se přihlásit jako náhradníci. Do léta je dlouhá doba a stává se, že se ještě místa uvolní.

Zahájení činnosti zájmových kroužků ve školním roce 2022/23

7. 9. 2022 10:00

Kroužky svou činnost zahajují postupně od přelomu září a října, o termínu první schůzky budete informováni, zpravidla formou sms.

Pokud nemáme vaši přihlášku pro letošní rok, o zahájení se nedozvíte! Chcete-li pokračovat ve stejném kroužku jako v loňském roce, je nutné odevzdat novou přihlášku. Neotálejte, kapacita řady kroužků se už rychle zaplňuje.

S přihlášením také nečekejte, až se kroužek rozběhne. Mohlo by se stát, že pro malý počet přihlášek nakonec nebude jeho činnost zahájena a to by byla škoda!

Přihlašování do kroužků na školní rok 2022/23

30. 5. 2022 10:04

Přijímáme přihlášky na nový školní rok! Odevzdání přihlášky je základní podmínkou pro přijetí do kroužku a je nutné ji odevzdat, i když pokračujete ve stejném kroužku jako v loňském roce! Více v záložce FAQ.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

IČ: 71192174

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddm.varnsdorf.cz

číslo bankovního účtu: 2300380278/2010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace