Přihlašování na nový školní rok začalo!

Zahájili jsme přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2020/21. A proč je nejvýhodnější přihlásit se už nyní?

Protože právě teď máte nejširší výběr a nehrozí, že se na vás nedostane. Všechny kroužky jsou v tuto chvíli volné, ale nemusí to tak být věčně. Řada z nich se plní opravdu bleskově a některé byly na konci loňského června již plné. Proto vybírejte a hlavně neotálejte!

A pokud si opravdu pospíšíte, máme pro vás opět bonus: na všechny přihlášky odevzdané do 30. června 2020 a zaplacené do 30. září 2020 na celý školní rok dostanete slevu 100 Kč.

A co vás v příštím školním roce vlastně čeká? Kromě stávajících kroužků jsme pro vás připravili také spoustu novinek. Naše mladé záchranáře jsme opět rozšířili, a to o přípravku Zdravotníček pro předškoláky. Takže pokud jste po záchranářích už dříve pošilhávali, ale kvůli nízkému věku jste měli smůlu, teď máte příležitost své dítko přihlásit!

Od podzimu také otevíráme holčičí novinku Bodie klub pro holky se zájmem o přírodu a táborničení a pro šikovné holky a kluky zajímající se o elektrotechniku a mechaniku nabízíme Mechatroniku. Máte doma dítko, které pořád něco kutí a vyrábí? Přihlaste ho do Ály tvořivé dílny a pokud ještě chodí do školky, určitě se mu bude líbit mezi Šikulkami.

Máte doma malého kuchaře, který se vám pořád plete v kuchyni? Pak jsou tu právě pro něj mladší Kuchtíci (pokud je to předškolák) nebo starší Kuchtíci, oba zaměření na zdravé vaření.

Pro aktivní neposedy tu jsou Bambučáci, sportovní hry v tělocvičně všech možných i nemožných druhů a z hudebního soudku nabízíme novinky hned dvě: Pískálek je zaměřený na hru na zobcovou flétnu pro nejmenší děti a Motýlci pro předškoláky spojují pohyb s jednoduchými hudebními nástroji.

Jak jste si jistě všimli, mezi novinkami je také celá řada kroužků pro předškolní děti. Vyslyšeli jsme vaše přání a od nového školního roku výrazně rozšiřujeme nabídku právě pro tuto věkovou kategorii. Jsou v ní jak nově otevírané kroužky, tak i rozšíření kapacity stávajících oblíbených kroužků (Hejbásek, Pastelka), zůstávají oblíbená Poupátka, Jóga, Mažoretky a Baletní a scénický tanec a nově mohou předškoláci navštěvovat také mladší Cukráře.

Všechny kroužky najdete v přehledu pod tímto článkem. Termíny a časy většinou zůstávají stejné jako ve stávajícím školním roce, došlo jen k drobným změnám. V případě většího množství podnětů ze strany zájemců u konkrétního kroužku může být čas, případně den konání posunut dle potřeby.

Podrobnější informace k jednotlivým kroužkům najdete v záložce Kroužky a veškeré informace k přihlašování najdete v záložce FAQ.

Kompletní nabídku pro předškoláky najdete ZDE.

Kompletní nabídku všech zájmových kroužků na školní rok 2020/2021 najdete ZDE.

Přihlášku do zájmových kroužků na školní rok 2020/2021 najdete ZDE.

Přihlášky si můžete rovněž vyzvednout přímo u nás v kanceláři DDM, kde vám rádi poradíme s výběrem.

A závěrem ještě hodiny, kdy nás můžete v DDM do konce června navštívit:

Pondělí - čtvrtek 9 - 12, 13 - 17, pátek 9 - 12.

Děkujeme vám za vaši přízeň a těšíme se na shledanou v novém školním roce.

Bc. Marcela Louková, ředitelka Domu dětí a mládeže Varnsdorf


kroužkypřihláškynabídkazájmyškolní rok

Zprávičky

Přihlašování do kroužků na školní rok 2021/22

31. 5. 2021 10:04

Přijímáme přihlášky na nový školní rok! Odevzdání přihlášky je základní podmínkou pro přijetí do kroužku a je nutné ji odevzdat, i když pokračujete ve stejném kroužku jako v loňském roce! Více v záložce FAQ.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

DDM od pondělí 10. května částečně obnovuje činnost

6. 5. 2021 08:37

Vzhledem k trvajícím omezením se nejedná o obnovení běžné výuky/vzdělávání, ale umožnění alespoň částečných prezenčních aktivit tam, kde to charakter činnosti kroužku dovoluje. Více se dozvíte ZDE.

Před zahájením činnosti kroužku je nutné předložit čestné prohlášení, bez něj nebude možné se činnosti zúčastnit.

Přihlášky a platby letních akcí

12. 4. 2021 14:59

přijímáme nejpozději do 18. června, aktuálně vždy v pondělí a ve středu od 9 - 12 a od 13 - 16. Přihlášky můžete zasílat také emailem na adresu info@ddm.varnsdorf.cz a platby převádět bezhotovostně na účet 2300380278/2010. Do zprávy pro příjemce nezapomeňte uvést jméno dítěte a název akce

Další informace najdete ZDE.

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

IČ: 71192174

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddm.varnsdorf.cz

číslo bankovního účtu: 2300380278/2010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace