Od 7. prosince se DDM znovu otevírá

V týdnu od 7. prosince bude docházet v souladu s vývojem epidemie Covid 19 a aktuální hodnotou protiepidemického systému (PES) k pozvolné obnově činnosti zájmových útvarů a kurzů. Více informací uvnitř článku smile

Vážení rodiče, návštěvníci a příznivci našeho DDM,

máme pro Vás dobrou zprávu! V pondělí 7. prosince se dveře našeho DDM opět otevírají, i když stále s některými omezeními. Obnova činnosti bude pozvolná, tak, jak nám to bude dovolovat aktuální situace a také naše provozní a personální podmínky:

  • Zájmové kroužky - většina v týdnu od 7. prosince zahájí činnost, v těchto dnech Vás naši pracovníci již kontaktují a sdělují termíny. Prosíme o trpělivost a průběžnou kontrolu Vašich telefonů, kam budou informace směřovány. Rovněž budete informováni o skutečnosti, že se zrovna Váš kroužek bohužel otevře až od ledna (např. Plavání, Klavír). Takových případů ale bude menšina. Činnost kroužků bude probíhat do 22. prosince.
  • Školička a Klub maminek - svou činnost zahájí v lednu, Klub maminek se poprvé otevře v úterý 5. ledna a Školička ve středu 6. ledna. Veškeré informace k jejich fungování najdete ZDE.
  • Kurz keramiky pro dospělé - znovu se otevře ve čtvrtek 10. prosince od 17 hod.
  • Jednorázové akce - z důvodu značných omezení v oblasti shromažďování se až do zlepšení situace nemohou konat, stále ale pokračují naše úspěšné online aktivity, sledujte náš facebook!
  • Vánoční prázdniny - připravujeme program, který v nejbližších dnech zveřejníme.

I nadále budeme muset dodržovat tato opatření:

  • Roušky - účastníci vzdělávání, zaměstnanci (i další osoby pohybující se v DDM) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu v jeho vnitřních prostorách, tedy i při činnostech kroužků. Výjimku mají děti předškolního věku, pokud se jedná o kroužek věkově homogenní, tam rouška povinná není. U kroužků věkově smíšených je rouška u všech účastníků povinná. Dále není rouška vyžadována při vzdělávacích aktivitách, jejíž charakter nošení ochranného prostředku neumožňuje (tanec, pohybové aktivity).
  • Vstup třetích osob do prostor DDM (rodiče, návštěvy apod.) - je možný pouze po nezbytně nutnou dobu a za použití roušky a desinfekce rukou. Prosíme proto rodiče, aby výrazně zkrátili svou přítomnost u nás, aby nedocházelo k přílišnému shlukování osob na chodbách a v šatně.
  • Desinfekce, větrání - v každé klubovně je pro účastníky k dispozici desinfekce na ruce a povrchy, klubovny budou pravidelně větrány, na toaletách jsou k dispozici jednorázové ručníky. 
  • Čestné prohlášení - kromě Školičky již není vyžadováno.

Provoz DDM od 7. prosince: pondělí až čtvrtek 9 - 12, 13 - 18, pátek 9 - 12, 13 - 17.

Pokud jste se ještě nestihli do kroužku přihlásit, nic se neděje, i nadále je možné odevzdávat přihlášky! V nejbližší době Vás také budeme informovat o platbách a případných vratkách. 

Děkujeme Vám za přízeň, už se na Vás moc těšíme! smile

Tým pracovníků DDM Varnsdorf


otevřenízahájeníkroužkyzájmové aktivity

Zprávičky

Ve středu 17.11.2021 se nekonají zájmové kroužky

16. 11. 2021 13:09

Vzhledem k tomu, že ve středu 17.11.2021 je státní svátek, DDM je uzavřen a zájmové kroužky ani jiné aktivity se nekonají.

Testování dětí v zájmových kroužcích

23. 9. 2021 12:01

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví skupiny do 20 osob včetně dospělých nemusí dokládat bezinfekčnost.

Kroužky proto budou organizovány tak, aby byl tento limit dodržen. V případě změn vás budeme včas informovat.

Zahájení činnosti zájmových kroužků ve školním roce 2021/22

24. 9. 2021 10:00

Kroužky svou činnost zahajují postupně od přelomu září a října, o termínu první schůzky budete informováni.

Pokud nemáme vaši přihlášku pro letošní rok, o zahájení se nedozvíte! Chcete-li pokračovat ve stejném kroužku jako v loňském roce, je nutné odevzdat novou přihlášku.

S přihlášením také nečekejte, až se kroužek rozběhne. Mohlo by se stát, že pro malý počet přihlášek nakonec nebude jeho činnost vůbec zahájena a to by byla škoda!

Přihlašování do kroužků na školní rok 2021/22

31. 5. 2021 10:04

Přijímáme přihlášky na nový školní rok! Odevzdání přihlášky je základní podmínkou pro přijetí do kroužku a je nutné ji odevzdat, i když pokračujete ve stejném kroužku jako v loňském roce! Více v záložce FAQ.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

IČ: 71192174

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddm.varnsdorf.cz

číslo bankovního účtu: 2300380278/2010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace