Od 7. prosince se DDM znovu otevírá

V týdnu od 7. prosince bude docházet v souladu s vývojem epidemie Covid 19 a aktuální hodnotou protiepidemického systému (PES) k pozvolné obnově činnosti zájmových útvarů a kurzů. Více informací uvnitř článku smile

Vážení rodiče, návštěvníci a příznivci našeho DDM,

máme pro Vás dobrou zprávu! V pondělí 7. prosince se dveře našeho DDM opět otevírají, i když stále s některými omezeními. Obnova činnosti bude pozvolná, tak, jak nám to bude dovolovat aktuální situace a také naše provozní a personální podmínky:

  • Zájmové kroužky - většina v týdnu od 7. prosince zahájí činnost, v těchto dnech Vás naši pracovníci již kontaktují a sdělují termíny. Prosíme o trpělivost a průběžnou kontrolu Vašich telefonů, kam budou informace směřovány. Rovněž budete informováni o skutečnosti, že se zrovna Váš kroužek bohužel otevře až od ledna (např. Plavání, Klavír). Takových případů ale bude menšina. Činnost kroužků bude probíhat do 22. prosince.
  • Školička a Klub maminek - svou činnost zahájí v lednu, Klub maminek se poprvé otevře v úterý 5. ledna a Školička ve středu 6. ledna. Veškeré informace k jejich fungování najdete ZDE.
  • Kurz keramiky pro dospělé - znovu se otevře ve čtvrtek 10. prosince od 17 hod.
  • Jednorázové akce - z důvodu značných omezení v oblasti shromažďování se až do zlepšení situace nemohou konat, stále ale pokračují naše úspěšné online aktivity, sledujte náš facebook!
  • Vánoční prázdniny - připravujeme program, který v nejbližších dnech zveřejníme.

I nadále budeme muset dodržovat tato opatření:

  • Roušky - účastníci vzdělávání, zaměstnanci (i další osoby pohybující se v DDM) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu v jeho vnitřních prostorách, tedy i při činnostech kroužků. Výjimku mají děti předškolního věku, pokud se jedná o kroužek věkově homogenní, tam rouška povinná není. U kroužků věkově smíšených je rouška u všech účastníků povinná. Dále není rouška vyžadována při vzdělávacích aktivitách, jejíž charakter nošení ochranného prostředku neumožňuje (tanec, pohybové aktivity).
  • Vstup třetích osob do prostor DDM (rodiče, návštěvy apod.) - je možný pouze po nezbytně nutnou dobu a za použití roušky a desinfekce rukou. Prosíme proto rodiče, aby výrazně zkrátili svou přítomnost u nás, aby nedocházelo k přílišnému shlukování osob na chodbách a v šatně.
  • Desinfekce, větrání - v každé klubovně je pro účastníky k dispozici desinfekce na ruce a povrchy, klubovny budou pravidelně větrány, na toaletách jsou k dispozici jednorázové ručníky. 
  • Čestné prohlášení - kromě Školičky již není vyžadováno.

Provoz DDM od 7. prosince: pondělí až čtvrtek 9 - 12, 13 - 18, pátek 9 - 12, 13 - 17.

Pokud jste se ještě nestihli do kroužku přihlásit, nic se neděje, i nadále je možné odevzdávat přihlášky! V nejbližší době Vás také budeme informovat o platbách a případných vratkách. 

Děkujeme Vám za přízeň, už se na Vás moc těšíme! smile

Tým pracovníků DDM Varnsdorf


otevřenízahájeníkroužkyzájmové aktivity

Zprávičky

Zahájení činnosti zájmových kroužků ve školním roce 2023/24

30. 5. 2023 10:00

Kroužky svou činnost zahajují postupně dle naplněnosti od přelomu září a října, o termínu první schůzky budete informováni, zpravidla formou sms.

Pokud nemáme vaši přihlášku pro letošní rok, o zahájení se nedozvíte! Chcete-li pokračovat ve stejném kroužku jako v loňském roce, je nutné odevzdat novou přihlášku. Neotálejte, kapacita řady kroužků se už rychle zaplňuje.

S přihlášením také nečekejte, až se kroužek rozběhne. Mohlo by se stát, že pro malý počet přihlášek nakonec nebude jeho činnost zahájena a to by byla škoda!

Přihlašování do kroužků na školní rok 2023/24

30. 5. 2022 10:04

Přijímáme přihlášky na nový školní rok! Odevzdání přihlášky je základní podmínkou pro přijetí do kroužku a je nutné ji odevzdat, i když pokračujete ve stejném kroužku jako v loňském roce! Více v záložce FAQ.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

Přehled všech nabízených kroužků najdete ZDE.

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

IČ: 71192174

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddm.varnsdorf.cz

číslo bankovního účtu: 2300380278/2010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace