Kdy se otevře Školička a Klub maminek?

Konkrétní termíny a další informace se dozvíte uvnitř článku smile

Milé maminky, 

v květnu jsme se vás zeptali, zda byste neměly zájem o občasné pohlídání vašeho dítka a ohlas byl z vaší strany velký. Rozhodli jsme se proto letos na podzim otevřít Školičku pro děti, které ještě nenavštěvují mateřskou školu.

Plánovaný termín otevření Školičky je v pondělí 5. října 2020 v 9 hodin.

Hned úvodem je ale potřeba zdůraznit, že se nejedná o klasickou školku ani kroužek s pravidelnou docházkou. Na tyto aktivity pro takto malé děti nejsme vybaveni materiálně ani personálně, protože se primárně věnujeme dětem starším. Protože tato služba tady ale v současné době chybí, rozhodli jsme se ji nabídnout, byť v omezeném rozsahu:

 • školička je určena pro děti od 2 let
 • jedná se o příležitostný pobyt v době, kdy máte zařizování např. na úřadech nebo u lékaře 
 • otevřena bude dvakrát týdně - v pondělí a ve středu, od 9 do 12 hodin
 • samy si určíte délku pobytu dítěte u nás dle vaší potřeby
 • cena je 30 Kč za každou započatou hodinu
 • dítě by s sebou mělo mít náhradní oblečení, kapesníčky, případně svačinku a pití (podle délky pobytu)
 • kapacita je 10 dětí - doporučujeme proto se předem telefonicky nahlásit, do pátku do 16 hodin na pondělí, do úterý do 16 hodin na středu na tel. čísle 608 713 468
 • pokud bude kapacita daný den naplněna, dítě, které nebylo dopředu nahlášeno, nemůže být přijato
 • do školičky přijímáme děti pouze zcela zdravé, v případě, že bude při příchodu vykazovat známky onemocnění, vyhrazujeme si právo jej nepřijmout
 • při každém příchodu bude nutné odevzdat čestné prohlášení o zdravotním stavu 

A jak to bude s Klubem maminek?

Klub maminek je mezi vámi dlouhodobě oblíbený, proto vás o něj nepřipravíme ani v tomto školním roce. Ve stanovených dnech bude otevřena hernička, kde se můžete s dalšími maminkami a dětmi scházet, popovídat si a děti si pohrát. Program nebude nijak řízený, bude se jednat o spontánní aktivity:

 • klub je určen pro maminky s dětmi na mateřské/rodičovské dovolené 
 • věk dítěte není nijak omezen
 • za dítě zodpovídá jeho doprovod, ten také dohlíží na veškeré jeho aktivity v herničce i pohyb v dalších prostorách DDM
 • klub bude otevřen třikrát týdně - v úterý, ve čtvrtek a v pátek, od 9 do 12 hodin
 • cena je 30 Kč za dítě a pobyt
 • není poskytováno žádné občerstvení
 • vzhledem k aktuální epidemiologické situaci apelujeme na to, abyste při docházce do klubu byly vy i vaše děti zcela zdravé! V opačném případě si vyhrazujeme právo vás do herničky nevpustit.

Plánovaný termín otevření Klubu maminek je v úterý 6. října 2020 od 9 hodin.

Veškeré aktivity se u nás v DDM řídí vládními opatřeními proti koronaviru, tzn. že aktuálně jsou ve společných prostorách povinné roušky, k dispozici je dezinfekce na ruce, jednorázové papírové ručníky na toaletách, při úklidu se všechny povrchy pravidelně dezinfikují. Dezinfekce na ruce a povrchy je k dispozici rovněž v každé klubovně i v kanceláři, aby bylo možné je použít kdykoliv podle potřeby. Pokud se nic nezmění, roušky uvnitř kluboven při činnostech zatím vyžadovány nejsou.

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás smile

V případě, že by došlo k jakýmkoliv změnám, budeme vás o nich na našich stránkách informovat. Nyní si držme palce, aby se případné změny ubíraly pouze dobrým směrem a v říjnu se těšíme na shledanou smile

Bc. Marcela Louková, ředitelka Domu dětí a mládeže Varnsdorf


školičkadětihlídánímaminkyklub

Zprávičky

Přihlašování do kroužků na školní rok 2022/23

30. 5. 2022 10:04

Přijímáme přihlášky na nový školní rok! Odevzdání přihlášky je základní podmínkou pro přijetí do kroužku a je nutné ji odevzdat, i když pokračujete ve stejném kroužku jako v loňském roce! Více v záložce FAQ.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

Přihlašování na letní aktivity je v plném proudu

1. 3. 2022 12:01

Letní tábory a jednodenní akce se velmi rychle plní, proto s odevzdáním přihlášek neváhejte! Podrobnosti najdete v záložce Tábory.

V případě, že je vámi vybraná aktivita již obsazená, můžete se přihlásit jako náhradníci. Do léta je dlouhá doba a stává se, že se ještě místa uvolní.

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

IČ: 71192174

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddm.varnsdorf.cz

číslo bankovního účtu: 2300380278/2010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace