Nepřehlédněte naši nabídku zájmových kroužků na nový školní rok!

Přihlašování do kroužků na rok 2022/23 bylo zahájeno! A proč se přihlásit už teď?

Protože právě teď máte nejširší výběr a nehrozí, že se na vás nedostane. Všechny kroužky jsou v tuto chvíli volné, ale nemusí to tak být věčně. Řada z nich se plní opravdu bleskově a některé byly na konci loňského června již plné. Proto vybírejte a hlavně neotálejte!

V nabídce najdete všechny oblíbené kroužky včetně novinek z letošního roku, zůstává i rozšířená nabídka pro předškolní děti. Co pro vás tedy máme nového?

Na své si určitě přijdou ti, kteří by se rádi naučili hrát na nějaký hudební nástroj. Kromě Klavíru a Kytary letos nabízíme Hru na ukulele, jeden z nejoblíbenějších nástrojů současnosti. A pokud si na něj netroufáte, máme pro vás Bubínkování, protože bubnovat se prostě naučí každý!

Chcete, aby vaše děti rostly nejen "jako z vody", ale také zdravě? Pak pro vás máme novinku Chci zdravě růst, zaměřenou na cvičení, které pomůže s různými nedokonalostmi, jako je plochá noha, ne úplně rovná záda, hypermobilita kloubů apod. 

Máte doma Všeználka, který by nejradši prozkoumal celý svět? Pak tu máme přesně to pravé ořechové, kroužek stejně naladěných dětí!

Všechny kroužky najdete v přehledu pod tímto článkem. Termíny a časy většinou zůstávají stejné jako ve stávajícím školním roce, došlo jen k drobným změnám. V případě většího množství podnětů ze strany zájemců u konkrétního kroužku může být čas, případně den konání posunut dle potřeby.

Podrobnější informace k jednotlivým kroužkům najdete v záložce Kroužky a veškeré informace k přihlašování najdete v záložce FAQ.

Kompletní nabídku všech zájmových kroužků na školní rok 2022/2023 najdete ZDE.

Přihlášku do zájmových kroužků na školní rok 2022/2023 najdete ZDE.

Přihlášky si můžete rovněž vyzvednout přímo u nás v kanceláři DDM, kde vám rádi poradíme s výběrem.

A závěrem ještě hodiny, kdy nás můžete v DDM do konce června navštívit:

Pondělí - čtvrtek 9 - 12, 13 - 17, pátek 9 - 12, 13 - 15

Děkujeme vám za vaši přízeň a těšíme se na shledanou v novém školním roce!

Tým pracovníků DDM Varnsdorf

Zprávičky

Přihlašování do kroužků na školní rok 2022/23

30. 5. 2022 10:04

Přijímáme přihlášky na nový školní rok! Odevzdání přihlášky je základní podmínkou pro přijetí do kroužku a je nutné ji odevzdat, i když pokračujete ve stejném kroužku jako v loňském roce! Více v záložce FAQ.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

Přihlašování na letní aktivity je v plném proudu

1. 3. 2022 12:01

Letní tábory a jednodenní akce se velmi rychle plní, proto s odevzdáním přihlášek neváhejte! Podrobnosti najdete v záložce Tábory.

V případě, že je vámi vybraná aktivita již obsazená, můžete se přihlásit jako náhradníci. Do léta je dlouhá doba a stává se, že se ještě místa uvolní.

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

IČ: 71192174

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddm.varnsdorf.cz

číslo bankovního účtu: 2300380278/2010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace