Akce

Předvánoční tvoření 2018

Předvánoční tvoření 2018

Zastavte se na chvíli v předvánočním shonu a přijďte si k nám odpočinout! U voňavého čaje si můžete se svými dětmi ozdobit vánoční perníčky, vyrobit milou vánoční dekoraci a naladit se tak na sváteční vlnu.

III. Expedice Apalucha

III. Expedice Apalucha

Zapomeňte na sníh, zimu a mráz a vydejte se s naší Expedicí Apalucha vstříc letnímu dobrodružství!

Rozsvícení vánočního stromu

Rozsvícení vánočního stromu

Pomozte nám překonat loňský počet andělů na jednom místě. Přijďte s námi zahájit advent, těšíme se na vás v Ježíškově poštovně! A pozor, tentokrát na varnsdorfském náměstí smile

Výstava modelů

Výstava modelů

Zveme vás na výstavu prací členů Leteckomodelářského klubu Varnsdorf.

Lapač snů

Lapač snů

Lapač snů je starý indiánský amulet pro zachytávání rušivých vlivů během spánku. Je oblíbený i v dnešní moderní době, ať už věříme v jeho magické schopnosti nebo si jej pořizujeme jako působivou dekoraci.

II. Expedice Apalucha

II. Expedice Apalucha

Vydejte se s 2. expedicí Apalucha osvobodit prokletou duši profesorky Eleonory Krásné a chyťte věčně zlobivého studenta Tadeáše Neomaleňáka!

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny

Nechce se vám o prázdninách sedět doma? Tak se přidejte k nám!

Tvořivé pátky v DDM

Tvořivé pátky v DDM

Podzimní večery jsou jako stvořené pro nejrůznější kutění, stačí si vybrat.

O přeborníka Šluknovského výběžku

O přeborníka Šluknovského výběžku

Tradiční šachový turnaj pro mládež z blízkého i vzdáleného okolí.

Zprávičky

Velikonoční PajÁla je tu!

23. 3. 2023 14:38

Tentokrát vás čeká opravdová bomba, a to cesta kolem světa! Takže není co řešit, potřeba je jen odevzdat přihlášku a platbu do 3. 4. 2023

A víte, jak to u nás chodí. Kdo dřív přijde, ten s námi jede! Tak to příliš neodkládejte smile Informace včetně přihlášky najdete ZDE.

Přihlašování na letní aktivity zahájeno

1. 3. 2023 12:01

Letní tábory a jednodenní akce se velmi rychle plní, proto s odevzdáním přihlášek neváhejte! Podrobnosti najdete v záložce Tábory.

V případě, že je vámi vybraná aktivita již obsazená, můžete se přihlásit jako náhradníci. Do léta je dlouhá doba a stává se, že se ještě místa uvolní.

Zahájení činnosti zájmových kroužků ve školním roce 2022/23

7. 9. 2022 10:00

Kroužky svou činnost zahajují postupně od přelomu září a října, o termínu první schůzky budete informováni, zpravidla formou sms.

Pokud nemáme vaši přihlášku pro letošní rok, o zahájení se nedozvíte! Chcete-li pokračovat ve stejném kroužku jako v loňském roce, je nutné odevzdat novou přihlášku. Neotálejte, kapacita řady kroužků se už rychle zaplňuje.

S přihlášením také nečekejte, až se kroužek rozběhne. Mohlo by se stát, že pro malý počet přihlášek nakonec nebude jeho činnost zahájena a to by byla škoda!

Přihlašování do kroužků na školní rok 2022/23

30. 5. 2022 10:04

Přijímáme přihlášky na nový školní rok! Odevzdání přihlášky je základní podmínkou pro přijetí do kroužku a je nutné ji odevzdat, i když pokračujete ve stejném kroužku jako v loňském roce! Více v záložce FAQ.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

IČ: 71192174

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddm.varnsdorf.cz

číslo bankovního účtu: 2300380278/2010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace