Vyjádření Domu dětí a mládeže k aktuální situaci

Vzhledem k současné situaci a přetrvávajícím vládním opatřením v důsledku pandemie koronaviru, zůstává DDM Varnsdorf pro veřejnost i nadále uzavřen. Jaké jsou možnosti dalšího vývoje a blýská se už na lepší časy? Dozvíte se uvnitř článku smile

Vážení rodiče, milé děti,

vzhledem k současné situaci a přetrvávajícím vládním opatřením v důsledku pandemie koronaviru, zůstává DDM Varnsdorf pro veřejnost i nadále uzavřen.

V uplynulých dnech Vláda ČR zveřejnila plán postupného uvolňování protiepidemiologických opatření, jehož součástí je rovněž harmonogram postupného umožnění činnosti školám a školským zařízením. Domy dětí a mládeže by se dle tohoto plánu měly otevřít od 25. 5. 2020, a to pouze pro skupiny do 5 dětí.

Většina našich kroužků tuto podmínku maximálního počtu nesplňuje, u některých rozdělení na menší skupiny postrádá smysl a u velké části kroužků budeme při dělení na skupiny pravděpodobně narážet na omezené prostorové možnosti. V každém případě ale pracujeme na tom, abychom Vám, jakmile to bude možné, v rámci možností nabídli naše obvyklé aktivity, byť v omezeném rozsahu či jiné formě. Už nyní je ale jasné, že bohužel nebude možné uspořádat naše tradiční akce pro veřejnost, jako je Čarodějnický park, Den dětské radosti, Den pro maminky či vystoupení dětí pro rodiče v divadle.

V současné době probíhají jednání zástupců zájmového vzdělávání s epidemiology a ministerstvem školství a zdravotnictví o možnostech naší činnosti za reálných podmínek. Jedná se především o prázdninové aktivity, tedy příměstské a pobytové tábory. DDM Varnsdorf má všechny letní akce připravené a zajištěné a věříme, že je bude možné v plánovaných termínech a rozsahu uskutečnit.

Zároveň v plném proudu běží příprava zájmových útvarů na příští školní rok, kompletní nabídku zveřejníme nejpozději do konce května.

V tuto chvíli bychom Vás rádi požádali o trpělivost, jakmile budeme mít k dispozici další informace, se všemi změnami Vás seznámíme.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem příjemné jarní dny a pevné zdraví. Už se na Vás moc těšíme! smile

Tým pracovníků DDM Varnsdorf


pandemieopatřeníkroužkyakcetábory

Zprávičky

Provoz DDM do konce června

2. 6. 2020 14:52

Provozní doba pro veřejnost (přihlášky, platby):

Pondělí - čtvrtek: 9 - 12, 13 - 17

Pátek: 9 - 12

Přihlášky a platby letních akcí

2. 6. 2020 14:59

přijímáme nejpozději do 19. června! A mrkněte se do táborové nabídky, přidali jsme tábory také na srpen!

Už teď se můžete těšit na září!

3. 6. 2020 14:41

Je to sice ještě daleko, ale ono to uteče. Takže si už nyní pro jistotu zapište do kalendáře: Narozeniny maskota Hildy 12. 9. 2020 a Pohádkový les 26. 9. 2020. Máte? Výborně, budeme se na vás těšit! Podrobnější informace včas zveřejníme laughing

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

IČ: 71192174

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddm.varnsdorf.cz

číslo bankovního účtu: 2300380278/2010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace