Vyjádření Domu dětí a mládeže k aktuální situaci

Vzhledem k současné situaci a přetrvávajícím vládním opatřením v důsledku pandemie koronaviru, zůstává DDM Varnsdorf pro veřejnost i nadále uzavřen. Jaké jsou možnosti dalšího vývoje a blýská se už na lepší časy? Dozvíte se uvnitř článku smile

Vážení rodiče, milé děti,

vzhledem k současné situaci a přetrvávajícím vládním opatřením v důsledku pandemie koronaviru, zůstává DDM Varnsdorf pro veřejnost i nadále uzavřen.

V uplynulých dnech Vláda ČR zveřejnila plán postupného uvolňování protiepidemiologických opatření, jehož součástí je rovněž harmonogram postupného umožnění činnosti školám a školským zařízením. Domy dětí a mládeže by se dle tohoto plánu měly otevřít od 25. 5. 2020, a to pouze pro skupiny do 5 dětí.

Většina našich kroužků tuto podmínku maximálního počtu nesplňuje, u některých rozdělení na menší skupiny postrádá smysl a u velké části kroužků budeme při dělení na skupiny pravděpodobně narážet na omezené prostorové možnosti. V každém případě ale pracujeme na tom, abychom Vám, jakmile to bude možné, v rámci možností nabídli naše obvyklé aktivity, byť v omezeném rozsahu či jiné formě. Už nyní je ale jasné, že bohužel nebude možné uspořádat naše tradiční akce pro veřejnost, jako je Čarodějnický park, Den dětské radosti, Den pro maminky či vystoupení dětí pro rodiče v divadle.

V současné době probíhají jednání zástupců zájmového vzdělávání s epidemiology a ministerstvem školství a zdravotnictví o možnostech naší činnosti za reálných podmínek. Jedná se především o prázdninové aktivity, tedy příměstské a pobytové tábory. DDM Varnsdorf má všechny letní akce připravené a zajištěné a věříme, že je bude možné v plánovaných termínech a rozsahu uskutečnit.

Zároveň v plném proudu běží příprava zájmových útvarů na příští školní rok, kompletní nabídku zveřejníme nejpozději do konce května.

V tuto chvíli bychom Vás rádi požádali o trpělivost, jakmile budeme mít k dispozici další informace, se všemi změnami Vás seznámíme.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem příjemné jarní dny a pevné zdraví. Už se na Vás moc těšíme! smile

Tým pracovníků DDM Varnsdorf


pandemieopatřeníkroužkyakcetábory

Zprávičky

Ve středu 17.11.2021 se nekonají zájmové kroužky

16. 11. 2021 13:09

Vzhledem k tomu, že ve středu 17.11.2021 je státní svátek, DDM je uzavřen a zájmové kroužky ani jiné aktivity se nekonají.

Testování dětí v zájmových kroužcích

23. 9. 2021 12:01

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví skupiny do 20 osob včetně dospělých nemusí dokládat bezinfekčnost.

Kroužky proto budou organizovány tak, aby byl tento limit dodržen. V případě změn vás budeme včas informovat.

Zahájení činnosti zájmových kroužků ve školním roce 2021/22

24. 9. 2021 10:00

Kroužky svou činnost zahajují postupně od přelomu září a října, o termínu první schůzky budete informováni.

Pokud nemáme vaši přihlášku pro letošní rok, o zahájení se nedozvíte! Chcete-li pokračovat ve stejném kroužku jako v loňském roce, je nutné odevzdat novou přihlášku.

S přihlášením také nečekejte, až se kroužek rozběhne. Mohlo by se stát, že pro malý počet přihlášek nakonec nebude jeho činnost vůbec zahájena a to by byla škoda!

Přihlašování do kroužků na školní rok 2021/22

31. 5. 2021 10:04

Přijímáme přihlášky na nový školní rok! Odevzdání přihlášky je základní podmínkou pro přijetí do kroužku a je nutné ji odevzdat, i když pokračujete ve stejném kroužku jako v loňském roce! Více v záložce FAQ.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

IČ: 71192174

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddm.varnsdorf.cz

číslo bankovního účtu: 2300380278/2010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace