Slavíme 5. narozeniny našeho maskota!

Náš maskot, králíček Hilda, letos v září oslaví už 5. narozeniny. Zveme vás na oslavu!

Oslava narozenin našeho králíčka Hildy se už stala tradicí a jsme moc rádi, že i letos můžeme tímto způsobem zahájit nový školní rok. A co vás čeká?

Letošní oslava bude pravěká. Ano, čtete správně, letos vás zveme na cestu do pravěkulaughing Připravena je pro vás pravěká diskotéka s pravěkými soutěžemi a hrami, pravěká balónková show, pravěký bublifuk, malování na praobličej, pravěká výtvarná dílna a pro velký úspěch nás i letos navštíví prapejsci se svým vystoupením Dog Dancing. Pro každého pračlověka v dobovém prakostýmu je připravena drobná odměna a úplně každý si odnese speciální pravěké dinosauří vydání časopisu Dráček. Nebude chybět ani oblíbená mobilní lezecká prastěna a koutek pro nejmenší praděti. To vše za doprovodu prahudby a praslova praDJ Veselá HUBA laughing

A POZOR, k tomu všemu pro vás máme NAROZENINOVOU SLEVU! Co to znamená? Na všechny přihlášky do našich zájmových kroužků, které odevzdáte v průběhu akce, dostanete slevu 100 Kč. A to se vyplatí! laughing

Zapište si tedy do kalendáře datum 12. září 2020 od 9 hodin v parku u DDM Varnsdorf. Moc se na vás těšíme!


maskotnarozeninyoslavanový školní rokzábava

Zprávičky

Zahájení činnosti zájmových kroužků ve školním roce 2023/24

30. 5. 2023 10:00

Kroužky svou činnost zahajují postupně dle naplněnosti od přelomu září a října, o termínu první schůzky budete informováni, zpravidla formou sms.

Pokud nemáme vaši přihlášku pro letošní rok, o zahájení se nedozvíte! Chcete-li pokračovat ve stejném kroužku jako v loňském roce, je nutné odevzdat novou přihlášku. Neotálejte, kapacita řady kroužků se už rychle zaplňuje.

S přihlášením také nečekejte, až se kroužek rozběhne. Mohlo by se stát, že pro malý počet přihlášek nakonec nebude jeho činnost zahájena a to by byla škoda!

Přihlašování do kroužků na školní rok 2023/24

30. 5. 2022 10:04

Přijímáme přihlášky na nový školní rok! Odevzdání přihlášky je základní podmínkou pro přijetí do kroužku a je nutné ji odevzdat, i když pokračujete ve stejném kroužku jako v loňském roce! Více v záložce FAQ.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

Přehled všech nabízených kroužků najdete ZDE.

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

IČ: 71192174

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddm.varnsdorf.cz

číslo bankovního účtu: 2300380278/2010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace