Pohádkový les 2020

tým DDM

interní pedagogičtí pracovníci DDM

Letos se společně do Pohádkového lesa nevydáme cry Více informací uvnitř.

AKTUALIZOVÁNO 23. 9. 2020

Milí přátelé,

po důkladné úvaze a zvážení všech okolností jsme dospěli k rozhodnutí, že letos Pohádkový les nebude cry Je nám to opravdu moc líto, všechno je připraveno a moc jsme se na vás těšili. Neustále se zhoršující epidemiologická situace a zároveň velice špatná předpověď počasí na víkend je ale kombinace, která by vám ani nám při dodržování všech protiepidemiologických opatření, navíc v deštivém a chladném počasí, nedovolila si akci v plném rozsahu užít. 

Už teď vám ale můžeme slíbit, že intenzivně přemýšlíme nad náhradní akci, která bude sice menšího rozsahu, ale věříme, že vás také potěší. Vše se bude odvíjet od aktuální situace a jakmile bude konstelace příznivá, dáme vám vědět smile

Děkujeme za pochopení a zachovejte nám i nadále přízeň smile

________________________________________________________________________________________

Rok se sešel s rokem a my vás opět zveme do našeho Pohádkového lesa. Pohádkové bytosti si pro vás připravily spoustu zapeklitých úkolů, po jejímž splnění vás čeká zasloužená odměna. Samozřejmě nebude chybět ani zábava v cíli, tentokrát s Balónkovým Baronem a dále malování na obličej a hry s ekologickou tématikou.

A pokud vám doma přestal fungovat nějaký malý elektrospotřebič (ale opravdu malý smile), můžete ho přinést. Drobná odměna vás nemine a ještě uděláte něco prospěšného pro naši přírodu wink

Akce se koná v sobotu 26. září 2020 od 9 do 13 hod., na trasu je možné vyrážet mezi 9 a 10.30 hod., vstupné je 30 Kč za dítě. Start a cíl je opět situován do areálu rekreačního rybníku Mašíňák. Zároveň zde bude i letos probíhat soutěž mladých hasičů, takže ve volných chvílích bude určitě na co koukat.

V případě jakékoliv změny vás budeme informovat, sledujte naše webové stránky. Věříme ale, že nám to nic nepřekazí a my se v sobotu 26. září na Mašíňáku sejdeme! smile


pohádkalescestaúkolypohádkové bytostiodměnaděti

Zprávičky

Velikonoční PajÁla je tu!

23. 3. 2023 14:38

Tentokrát vás čeká opravdová bomba, a to cesta kolem světa! Takže není co řešit, potřeba je jen odevzdat přihlášku a platbu do 3. 4. 2023

A víte, jak to u nás chodí. Kdo dřív přijde, ten s námi jede! Tak to příliš neodkládejte smile Informace včetně přihlášky najdete ZDE.

Přihlašování na letní aktivity zahájeno

1. 3. 2023 12:01

Letní tábory a jednodenní akce se velmi rychle plní, proto s odevzdáním přihlášek neváhejte! Podrobnosti najdete v záložce Tábory.

V případě, že je vámi vybraná aktivita již obsazená, můžete se přihlásit jako náhradníci. Do léta je dlouhá doba a stává se, že se ještě místa uvolní.

Zahájení činnosti zájmových kroužků ve školním roce 2022/23

7. 9. 2022 10:00

Kroužky svou činnost zahajují postupně od přelomu září a října, o termínu první schůzky budete informováni, zpravidla formou sms.

Pokud nemáme vaši přihlášku pro letošní rok, o zahájení se nedozvíte! Chcete-li pokračovat ve stejném kroužku jako v loňském roce, je nutné odevzdat novou přihlášku. Neotálejte, kapacita řady kroužků se už rychle zaplňuje.

S přihlášením také nečekejte, až se kroužek rozběhne. Mohlo by se stát, že pro malý počet přihlášek nakonec nebude jeho činnost zahájena a to by byla škoda!

Přihlašování do kroužků na školní rok 2022/23

30. 5. 2022 10:04

Přijímáme přihlášky na nový školní rok! Odevzdání přihlášky je základní podmínkou pro přijetí do kroužku a je nutné ji odevzdat, i když pokračujete ve stejném kroužku jako v loňském roce! Více v záložce FAQ.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

IČ: 71192174

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddm.varnsdorf.cz

číslo bankovního účtu: 2300380278/2010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace