Letní akce budou!

Žádný s plánovaných termínů se neruší, naopak, přidali jsme další v srpnu a u většiny snížili ceny!

Vážení rodiče,

s radostí Vám sdělujeme, že všechny letní akce se uskuteční v plánovaných termínech. Vzhledem k aktuální situaci jsme ale museli upravit některé programy, abychom dostáli doporučením v souvislosti s koronavirem. Jedná se především o aktivity spojené s cestováním hromadnou dopravou a návštěvou různých vzdálenějších a více frekventovaných míst. Přesto jsme přesvědčeni, že naše tábory i jednodenní akce se budou dětem líbit a společně se svými kamarády si užijí tu pravou prázdninovou atmosféru. A bonus navíc - změnou aktivit se nám podařilo u většiny akcí snížit náklady a tím i podstatně snížit ceny! V případě, že jste původní cenu již zaplatili, rozdíl Vám bude vrácen.

A to ještě není všechno. Abychom dětem vynahradili dlouhou pauzu, kdy jsme měli zavřeno, připravili jsme na srpen druhé běhy našich oblíbených příměšťáků - Alenky v říši divů, Tuláčka a Šachového kempu a navrch jsme přidali populární Kurz první pomoci, tentokrát s přespáním v DDM. Takže pokud ještě nemáte plány druhou polovinu prázdnin, neváhejte, ať na Vás zbyde místo!

Veškeré informace o jednotlivých akcích najdete ZDE

Přihlášky a platby přijímáme do 19. června, u tábora MASH zůstává termín plateb do 30. května. 

Připomínáme, že na každý den musí mít dítě s sebou roušku + sáček a před zahájením akce musí odevzdat podepsané ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ. Upozorňujeme, že bez toho nemůže být dítě na akci přijato.

Činnost se bude řídit PRAVIDLY PROVOZU DDM a dále DOPORUČENÍMI MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ K DĚTSKÝM TÁBORŮM.

Letošní léto bude jiné. Museli jsme se vzdát řady oblíbených aktivit, abychom ochránili naše děti i pedagogy. Přesto jsme udělali všechno pro to, aby si děti s nám prázdniny opravdu užili. Už se na ně moc těšíme!

Bc. Marcela Louková, ředitelka Domu dětí a mládeže Varnsdorf


prázdninylétotáborhrytvořenízábavavýlety

Zprávičky

Přihlašování do kroužků na školní rok 2021/22

31. 5. 2021 10:04

Přijímáme přihlášky na nový školní rok! Odevzdání přihlášky je základní podmínkou pro přijetí do kroužku a je nutné ji odevzdat, i když pokračujete ve stejném kroužku jako v loňském roce! Více v záložce FAQ.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

DDM od pondělí 10. května částečně obnovuje činnost

6. 5. 2021 08:37

Vzhledem k trvajícím omezením se nejedná o obnovení běžné výuky/vzdělávání, ale umožnění alespoň částečných prezenčních aktivit tam, kde to charakter činnosti kroužku dovoluje. Více se dozvíte ZDE.

Před zahájením činnosti kroužku je nutné předložit čestné prohlášení, bez něj nebude možné se činnosti zúčastnit.

Přihlášky a platby letních akcí

12. 4. 2021 14:59

přijímáme nejpozději do 18. června, aktuálně vždy v pondělí a ve středu od 9 - 12 a od 13 - 16. Přihlášky můžete zasílat také emailem na adresu info@ddm.varnsdorf.cz a platby převádět bezhotovostně na účet 2300380278/2010. Do zprávy pro příjemce nezapomeňte uvést jméno dítěte a název akce

Další informace najdete ZDE.

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

IČ: 71192174

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddm.varnsdorf.cz

číslo bankovního účtu: 2300380278/2010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace