Letní akce budou!

Žádný s plánovaných termínů se neruší, naopak, přidali jsme další v srpnu a u většiny snížili ceny!

Vážení rodiče,

s radostí Vám sdělujeme, že všechny letní akce se uskuteční v plánovaných termínech. Vzhledem k aktuální situaci jsme ale museli upravit některé programy, abychom dostáli doporučením v souvislosti s koronavirem. Jedná se především o aktivity spojené s cestováním hromadnou dopravou a návštěvou různých vzdálenějších a více frekventovaných míst. Přesto jsme přesvědčeni, že naše tábory i jednodenní akce se budou dětem líbit a společně se svými kamarády si užijí tu pravou prázdninovou atmosféru. A bonus navíc - změnou aktivit se nám podařilo u většiny akcí snížit náklady a tím i podstatně snížit ceny! V případě, že jste původní cenu již zaplatili, rozdíl Vám bude vrácen.

A to ještě není všechno. Abychom dětem vynahradili dlouhou pauzu, kdy jsme měli zavřeno, připravili jsme na srpen druhé běhy našich oblíbených příměšťáků - Alenky v říši divů, Tuláčka a Šachového kempu a navrch jsme přidali populární Kurz první pomoci, tentokrát s přespáním v DDM. Takže pokud ještě nemáte plány druhou polovinu prázdnin, neváhejte, ať na Vás zbyde místo!

Veškeré informace o jednotlivých akcích najdete ZDE

Přihlášky a platby přijímáme do 19. června, u tábora MASH zůstává termín plateb do 30. května. 

Připomínáme, že na každý den musí mít dítě s sebou roušku + sáček a před zahájením akce musí odevzdat podepsané ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ. Upozorňujeme, že bez toho nemůže být dítě na akci přijato.

Činnost se bude řídit PRAVIDLY PROVOZU DDM a dále DOPORUČENÍMI MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ K DĚTSKÝM TÁBORŮM.

Letošní léto bude jiné. Museli jsme se vzdát řady oblíbených aktivit, abychom ochránili naše děti i pedagogy. Přesto jsme udělali všechno pro to, aby si děti s nám prázdniny opravdu užili. Už se na ně moc těšíme!

Bc. Marcela Louková, ředitelka Domu dětí a mládeže Varnsdorf


prázdninylétotáborhrytvořenízábavavýlety

Zprávičky

Přihlašování do kroužků na školní rok 2022/23

30. 5. 2022 10:04

Přijímáme přihlášky na nový školní rok! Odevzdání přihlášky je základní podmínkou pro přijetí do kroužku a je nutné ji odevzdat, i když pokračujete ve stejném kroužku jako v loňském roce! Více v záložce FAQ.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

Přihlašování na letní aktivity je v plném proudu

1. 3. 2022 12:01

Letní tábory a jednodenní akce se velmi rychle plní, proto s odevzdáním přihlášek neváhejte! Podrobnosti najdete v záložce Tábory.

V případě, že je vámi vybraná aktivita již obsazená, můžete se přihlásit jako náhradníci. Do léta je dlouhá doba a stává se, že se ještě místa uvolní.

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

IČ: 71192174

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddm.varnsdorf.cz

číslo bankovního účtu: 2300380278/2010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace