Květen bude bohatý na akce

Květen je opravdu nabitý akcemi, stačí si jen vybrat! A začínáme už v předvečer prvního máje, kdy jsme pro vás v rámci celoměstské akce Pálení čarodějnic připravili tradiční Čarodějnický park, který proběhne v úterý 30. dubna od 19 hodin v parku před budovou knihovny. A co bude následovat?

Ve středu 15. května proběhne od 9 do 15 hodin oblíbený Den pro maminky, který pořádáme ve spolupráci s VOŠ, SPŠ a SOŠ S a CR Varnsdorf a je věnován všem maminkám k letošnímu Svátku matek. Můžete se nechat se zkrášlit u kadeřnic nebo si dopřát skvělou masáž, to vše za symbolických 100 Kč. Bude připraveno i zázemí pro vaše děti.

Dalším dárkem pro maminky (a nejen pro ně) je vystoupení dětí z našich zájmových kroužků nazvané Maminkám k svátku, které proběhne v pátek 17. května od 16 hodin v městském divadle ve Varnsdorfu.

Naší největší akcí je bez pochyby Den dětské radosti, který letos pořádáme už po čtyřicáté, a to v sobotu 25. května od 9 do 13 hodin na hřišti u sportovní haly. A dali jsme si záležet, program je opravdu nadupaný! Kromě oblíbených atrakcí, jako je boulderová stěna se skluzavkou, bungee trampolíny, nafukovací skluzavka nebo čtyřkolka, se můžete těšit na spoustu soutěží, hrátek s ekologickou tématikou, paintball, letecké modeláře, kynology či malování na obličej. A to není zdaleka všechno! Velkým lákadlem je určitě Kouzelník Čáry Kluk, který přenese děti i dospělé do říše kouzel a zábavy a po skončení svého vystoupení si otevře dílnu balónkového modelování. A bomba na závěr! Navštíví nás vítěz Českého poháru v trialu Jan Sladký, který hned ve dvou vstupech předvede svou Bikeshow a po celé trvání akce poběží cykloworkshop pro děti, kde si budou moci některé aktivity samy vyzkoušet. A to vše zdarma!

Květen zakončíme v pátek 31. května oslavou 10. výročí otevření budovy MCKV, ve které kromě knihovny a informačního centra sídlí ve druhém patře také náš Dům dětí a mládeže. Během dne budou probíhat prohlídky budovy, následovat bude barevné odpoledne plné soutěží a tvoření pro děti a vernisáž výstavy 10 let MCKV.

Podrobné informace budeme dále přidávat s upoutávkami jednotlivých akcí, které najdete v záložce "akce" a v kalendáři akcí na úvodní stránce našeho webu. Proto nás i nadále sledujte. Těšíme se na shledanou!


květenakcezábava

Zprávičky

Platby za kroužky

Pokud jste dosud nezaplatili kroužek na 2. pololetí nebo dokonce na celý rok, proveďte platbu co nejdříve! Děkujeme smile

Ukončení činnosti zájmových kroužků

25. 4. 2019 13:48

V tomto školním roce kroužky končí svou činnost nejpozději do 14. června.

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddmvarnsdorf.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace