Květen bude bohatý na akce

Květen je opravdu nabitý akcemi, stačí si jen vybrat! A začínáme už v předvečer prvního máje, kdy jsme pro vás v rámci celoměstské akce Pálení čarodějnic připravili tradiční Čarodějnický park, který proběhne v úterý 30. dubna od 19 hodin v parku před budovou knihovny. A co bude následovat?

Ve středu 15. května proběhne od 9 do 15 hodin oblíbený Den pro maminky, který pořádáme ve spolupráci s VOŠ, SPŠ a SOŠ S a CR Varnsdorf a je věnován všem maminkám k letošnímu Svátku matek. Můžete se nechat se zkrášlit u kadeřnic nebo si dopřát skvělou masáž, to vše za symbolických 100 Kč. Bude připraveno i zázemí pro vaše děti.

Dalším dárkem pro maminky (a nejen pro ně) je vystoupení dětí z našich zájmových kroužků nazvané Maminkám k svátku, které proběhne v pátek 17. května od 16 hodin v městském divadle ve Varnsdorfu.

Naší největší akcí je bez pochyby Den dětské radosti, který letos pořádáme už po čtyřicáté, a to v sobotu 25. května od 9 do 13 hodin na hřišti u sportovní haly. A dali jsme si záležet, program je opravdu nadupaný! Kromě oblíbených atrakcí, jako je boulderová stěna se skluzavkou, bungee trampolíny, nafukovací skluzavka nebo čtyřkolka, se můžete těšit na spoustu soutěží, hrátek s ekologickou tématikou, paintball, letecké modeláře, kynology či malování na obličej. A to není zdaleka všechno! Velkým lákadlem je určitě Kouzelník Čáry Kluk, který přenese děti i dospělé do říše kouzel a zábavy a po skončení svého vystoupení si otevře dílnu balónkového modelování. A bomba na závěr! Navštíví nás vítěz Českého poháru v trialu Jan Sladký, který hned ve dvou vstupech předvede svou Bikeshow a po celé trvání akce poběží cykloworkshop pro děti, kde si budou moci některé aktivity samy vyzkoušet. A to vše zdarma!

Květen zakončíme v pátek 31. května oslavou 10. výročí otevření budovy MCKV, ve které kromě knihovny a informačního centra sídlí ve druhém patře také náš Dům dětí a mládeže. Během dne budou probíhat prohlídky budovy, následovat bude barevné odpoledne plné soutěží a tvoření pro děti a vernisáž výstavy 10 let MCKV.

Podrobné informace budeme dále přidávat s upoutávkami jednotlivých akcí, které najdete v záložce "akce" a v kalendáři akcí na úvodní stránce našeho webu. Proto nás i nadále sledujte. Těšíme se na shledanou!


květenakcezábava

Zprávičky

Přihlašování do kroužků na školní rok 2022/23

30. 5. 2022 10:04

Přijímáme přihlášky na nový školní rok! Odevzdání přihlášky je základní podmínkou pro přijetí do kroužku a je nutné ji odevzdat, i když pokračujete ve stejném kroužku jako v loňském roce! Více v záložce FAQ.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

Přihlašování na letní aktivity je v plném proudu

1. 3. 2022 12:01

Letní tábory a jednodenní akce se velmi rychle plní, proto s odevzdáním přihlášek neváhejte! Podrobnosti najdete v záložce Tábory.

V případě, že je vámi vybraná aktivita již obsazená, můžete se přihlásit jako náhradníci. Do léta je dlouhá doba a stává se, že se ještě místa uvolní.

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

IČ: 71192174

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddm.varnsdorf.cz

číslo bankovního účtu: 2300380278/2010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace