Bohatá nabídka kroužků pro předškoláky!

Rozšířená nabídka pro předškolní děti v novém školním roce 2021/22.

Stejně jako letos jsme i do nového školního roku zachovali mnohem více aktivit právě pro tuto věkovou kategorii. O zájmovou činnost pro předškoláky je trvale velký zájem a jsme moc rádi, že se nám podařilo vše skloubit tak, aby vzniklo více prostoru pro tyto aktivity, aniž bychom museli omezovat aktivity jiné.

A na co se tedy můžete těšit? Určitě nepřijdete o stávající oblíbené kroužky, které předškoláci do této doby navštěvovali. Jedná se o Poupátka, Jógu, Mažoretky a Baletní a scénický tanec a opět jsme rozšířili kapacitu vytvořením 2 skupin u Hejbáska a Pastelky.

I v novém školním roce mohou předškolní děti navštěvovat Cukráře, kteří byli rozděleni podle věku na mladší a starší a doplňují je Kuchtíci zaměření na zdravé vaření, rovněž ve dvou věkových skupinách.

Bylo vám líto, že váš potomek ještě nedorostl do našich Mladých záchranářů? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Od podzimu opět otevíráme jejich přípravku Zdravotníček, kde se naučí vše potřebné a k záchranářům potom může později hravě přejít. A pozor, pro velký zájem otevíráme 2 skupiny!

Pro malé kutily nabízíme Šikulky, kde se pomocí různých rukodělných technik děti zdokonalují v manipulaci s předměty, včetně pohybů rukou a prstů a jejich jemné motoriky. 

A opět je tu Pískálek, zaměřený na jeden konkrétní nástroj - zobcovou flétnu, která je jedním z nejsnáze zvládnutelných hudebních nástrojů vůbec. Kromě toho, že si děti osvojí základy hry a hudební nauky, má zdravé pískání velice příznivý vliv na jejich zdraví, zejména při různých onemocněních dýchacích cest.

Od podzimu také plánujeme otevřít Školičku pro děti od 2 let, které nenavštěvují mateřskou školu. V tomto případě se ale nebude jednat o klasický kroužek s pravidelnou docházkou, ale o příležitostný pobyt dětí u nás v době, kdy si budete potřebovat například oběhnout úřady nebo navštívit lékaře.

A maminky s dětmi na rodičovské dovolené se budou moci opět setkávat v našem Klubu maminek, dny upřesníme na podzim v návaznosti na Školičku.

Tak a teď už můžete vybírat. A proč je nejvýhodnější odevzdat přihlášku už nyní?

Protože právě teď máte nejširší výběr a nehrozí, že se na vás nedostane. Všechny kroužky jsou v tuto chvíli volné, ale nemusí to tak být věčně. Řada z nich se plní opravdu bleskově a některé byly na konci loňského června již plné a je dost pravděpodobné, že tomu bude stejně i tentokrát. Proto vybírejte a hlavně neotálejte!

Kompletní nabídku pro předškoláky najdete pod tímto článkem.

Kompletní nabídku všech zájmových kroužků pro školní rok 2021/2022 najdete ZDE.

Přihlášku do zájmového kroužku na školní rok 2021/2022 najdete ZDE.

Přihlášky si můžete rovněž vyzvednout přímo u nás v kanceláři DDM, kde vám rádi poradíme s výběrem.

Termíny a časy většinou zůstávají stejné jako v uplynulém školním roce, došlo jen k drobným změnám. V případě většího množství podnětů ze strany zájemců u konkrétního kroužku může být čas, případně den konání posunut dle potřeby.

Podrobnější informace k jednotlivým kroužkům najdete v záložce Kroužky a veškeré informace k přihlašování najdete v záložce FAQ.

A závěrem ještě hodiny, kdy nás můžete v DDM do konce června navštívit:

Pondělí - čtvrtek 9 - 12, 13 - 17, pátek 9 - 12.

Děkujeme vám za vaši přízeň a těšíme se na shledanou v novém školním roce.

Tým pracovníků DDM Varnsdorf


kroužkypředškoláciaktivityvzdělávánínabídka

Zprávičky

Zahájení činnosti zájmových kroužků ve školním roce 2023/24

30. 5. 2023 10:00

Kroužky svou činnost zahajují postupně dle naplněnosti od přelomu září a října, o termínu první schůzky budete informováni, zpravidla formou sms.

Pokud nemáme vaši přihlášku pro letošní rok, o zahájení se nedozvíte! Chcete-li pokračovat ve stejném kroužku jako v loňském roce, je nutné odevzdat novou přihlášku. Neotálejte, kapacita řady kroužků se už rychle zaplňuje.

S přihlášením také nečekejte, až se kroužek rozběhne. Mohlo by se stát, že pro malý počet přihlášek nakonec nebude jeho činnost zahájena a to by byla škoda!

Přihlašování do kroužků na školní rok 2023/24

30. 5. 2022 10:04

Přijímáme přihlášky na nový školní rok! Odevzdání přihlášky je základní podmínkou pro přijetí do kroužku a je nutné ji odevzdat, i když pokračujete ve stejném kroužku jako v loňském roce! Více v záložce FAQ.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

Přehled všech nabízených kroužků najdete ZDE.

Pro školy

Kontakt

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

IČ: 71192174

telefon: +420 412 372 217
mobil: +420 608 713 468
e-mail: 
info@ddm.varnsdorf.cz

číslo bankovního účtu: 2300380278/2010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace